תמהים לדעת מה לטוויטר ול-seo?

אם אתם בעיניינים – בוודאי שמעתם על ה”שוס” החדש Twitter (טוויטר) ובעברית “ציוץ”. ןאם לא – אז בקצרה- טוויטר זו פלטפורמה חברתית באמצעותה אתם יכולים לעדכן את חבריכם בכל רגע נתון על מעשיכם במינימום מילים וזמן – עד 140 תווים המהווים מכסימום 2 שורות של משפטים. הכל בקיצור – כמו במברק. (למי יש כוח ועצבים לקרוא על הגיגי נפש והשתפכויות בעידן של אינסטנט, זבנג וגמרנו?…)

על ההצלחה המופלאה של טוויטר יעידו הנתונים הבאים הלקוחים מdata from comscore: בפברואר האחרון גלשו ברשת 10 מיליון גולשים – מה שמהווה צמיחה של יותר מ700% בשנה אחת. בחודששים האחרונים הסתכם מספר הגולשים ב 5 מיליון!!! ובארה”ב היתה צמיחה של למעלה מ 1000% בשנה שחלפה.

מרבית הגולשים נחלקים שלתי קבוצות גדולות: גילאי 45 – 54 ו 25-34. הצעירים יותר, קבוצת הגיל 12 – 17 מהווים את הקבוצה הקטנה יותר. מעניין למה?

מה מחפשים הטוויטרים?

כל שעליכם לעשות הוא להעיף מבט בעמוד הבית של טוויטר. בעמודה הימנית מופיעים כל הנושאים הטרנדיים והשמות העכשוויים.

איך זה מתקשר לseo ?

אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם או אם אתם אנשי מקצוע מתחום קידום אתרים חשוב מאוד לדעת מה מעניין את בני האדם, מה הם חושבים ואומרים, מה מעסיק אותם וכו’. בטוויטר המידע הוא עדכני, מיידי, ועכשווי. אם פלוני מעוניין ומחפש בדיוק את מה שהאתר שלכם מספק – הרי זאת הזדמנות נהדרת ליצור מעורבות מיידית איתו. כך שפלטפורמה חברתית זו של טוויטר מהווה בעצם רשת עצומה ונרחבת של לקוחות פוטנציאליים! חשבתם על זה?…

אז קדימה, התחילו ל”צייץ”  בtwellow ובעקבות הציוצים נקווה שישגשגו גם העסקים…